Kişisel Bilgilerinizin Gizliliği ve Güvenliği :

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Güvenli Alışveriş :

banyolavabomarket.com’da Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. Rapid SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Güvenliği :

banyolavabomarket.com ‘da kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojiler ve en iyi servis sağlayıcıları kullanılır. banyolavabomarket.com kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.

banyolavabomarket.com Alan adı ve " banyolavabomarket " Markasının Tescili

BLM Turkuaz Grup Pazarlama İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Taahhüt Sanayi Ticaret Ltd. Şti.’ne aittir.

BLM Turkuaz Grup Pazarlama İnşaat ve İnşaat Malz. Taah. San. Tic. Ltd. Şti.